14.06.2017

TAURON Wydobycie organizuje dla obecnych i potencjalnych kontrahentów i dostawców  „Dzień otwartych drzwi”.

 

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu spotkań "Dzień otwartych drzwi ", jakie organizowane są przez spółki Grupy Tauron. Spotkanie dedykowane jest obecnym i potencjalnym dostawcom i kontrahentom TAURON Wydobycie SA. Dni otwarte spółek będą miały miejsce 05 lipca 2017 r., w godzinach od 10.30 do 14.30 w Park Hotel Diament w Katowicach (Katowice, ul. Wita Stwosza 37) Podczas spotkania przedstawione zostaną między innymi informacje o planach zakupowych, platformie zakupowej Grupy Tauron i obowiązujących standardach. W drugiej części spotkania uczestnicy zostaną zaproszeni do paneli dyskusyjnych z podziałem na kluczowe branże.

Firmy, Dostawcy i Wykonawcy zainteresowani udziałem w spotkaniu proszeni są o zgłaszanie się na załączonym formularzu zgłoszeniowym w terminie do 28.06.2017r na  adres mailowy: pawel.potejko@tauron-wydobycie.pl tel. 32 618 53 98

Prosimy o zgłoszenie maksymalnie dwóch przedstawicieli z jednej firmy.

 Spotkanie w ramach Dni otwartych jest bezpłatne.

Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu po przesłaniu formularza zgłoszeniowego zostanie potwierdzony przez Organizatora.

Parking bezpłatny - należy pobrać bilet i zarejestrować w recepcji. Istnieje możliwość parkingu dla VIP- ów. W celu zarezerwowania miejsca parkingowego proszę o przesłanie informacji odnośnie nr rejestracyjnego. (ilość miejsc parkingowych dla VIP - ów ograniczona do 10).

Załącznik Size
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.docx 13.08 KB
Ustawienia plików cookies