10.11.2011

 

W dniach od 9 do 11 września 2011 roku w rzeszowskiej Hali Widowiskowo-Sportowej „Podpromie” odbyła się jesienna edycja Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz, Targów Nieruchomości oraz Targów Techniki Grzewczej i Instalacyjnej. Pojawiło się na nich 200 wystawców.

 

 

Impreza cieszyła się bardzo dużym powodzeniem i zgodnie z przewidywaniami organizatorów targi odwiedziło ponad 10 tys. osób.

Zwiedzający halę Międzynarodowych Targów Rzeszowskich chętnie odwiedzali stoisko Południowego Koncernu Węglowego.

Firmy, obecne na targach, na swoich stoiskach prezentowały pełną gamę produktów oraz nowoczesnych rozwiązań z zakresu budownictwa. Obserwując targi jako wystawca można z całą pewnością stwierdzić, że organizacja imprezy była bardzo dobra i udana, świadczy o tym fakt dużej ilość zwiedzających. Sporym zainteresowaniem cieszyły się stoiska, na których prezentowano kotły grzewcze, gdzie można było porozmawiać z fachowcami oraz otrzymać cenne rady. Zainteresowanie kotłami węglowymi oraz paliwami do nich świadczy o tym, że jest to cały czas najpopularniejsza forma ogrzewania w Polsce. Zwiedzający licznie odwiedzali także stoisko spólki, które sąsiadowało z ekspozycją Kompani Węglowej S.A. Pracownicy wydziału sprzedaży oraz marketingu i reklamy zaprezentowali na targach pełną gamę produktów oraz realizowali ambitny program promocyjny. Bardzo cieszy duże zainteresowanie ze strony zwiedzających. Na stoisku poza zwiedzającymi gościli także miejscowi dystrybutorzy węgla: FHU Węglomat Toton Wiesław oraz PSK Rzeszów sp. z o.o.

Poprzez naszą obecność na targach chcemy pokazać jak wiele zalet ma ogrzewanie węglowe oraz to, że węgiel to jeden z najlepszych i jednocześnie najtańszych nośników energii.
Duża ilość zwiedzających oraz bardzo pozytywne opinie wystawców pozwalają stwierdzić, że podkarpacka edycja targów była udaną imprezą i warto było ją odwiedzić.

 

                                                                                              Adam Trębacz

Grafiki
Ustawienia plików cookies