04.04.2017

Za nami kolejna edycja Targów związanych z budownictwem, instalacjami ogrzewaniem, na których spółka promowała swoje produkty.


W dniach od 24 do 26 marca br. w Rzeszowie odbyła się wiosenna XXII edycja największych na Podkarpaciu Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Instalacji - EXPO DOM. Targi, które odwiedziło 15 000 osób były okazją do zapoznania się z ofertą 200 firm. Wśród wystawców znalazły się znane marki z Polski i zagranicy. Na powierzchni 9000 m2 wiele firm prezentowało nowoczesne technologie mogące zwiększać energooszczędność w budynkach istniejących i nowo budowanych. Tradycyjnie wielu wystawców oferowało nowoczesne kotły węglowe, które wzbudzały duże zainteresowanie odwiedzających targi.

Pod hasłem POLSKI WĘGIEL DLA CIEBIE - sprawdzone paliwa węglowe od producenta - TAURON Wydobycie promował wśród rzeszowian grube i średnie sortymenty węglowe z Zakładów Górniczych Sobieski i Janina, a także z nowego Zakładu Brzeszcze, który dołączył do Spółki w grudniu 2016 roku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się oferowane od 10 lat na rynku, uznane przez klientów ekologiczne paliwa węglowe: Ekogroszek JARET PLUS® i groszek JARET®, przeznaczone do kotłów z automatycznymi podajnikami. Swoją premierę na targach miał wysokokaloryczny TAURON Ekogroszek spełniający surowe normy ekologiczne, oferowany w sprzedaży internetowej.

W ramach imprez towarzyszących w drugi dzień targów realizowane były warsztaty i  prezentacje dotyczące energooszczędnych instalacji dostarczających ciepło do domów. Natomiast trzeciego dnia targów odbyła się Konferencja pt. „Energooszczędne budynki – wyzwanie czy konieczność?”. Omówiono na niej między innymi: efektywne energetycznie budownictwo i jego ekonomię, nowoczesne urządzenia grzewcze, budownictwo niskoenergetyczne. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających oraz zaproszonych gości.

W związku z udziałem w targach, wielu wystawców przygotowało atrakcyjne oferty cenowe na zakupy prezentowanych materiałów. Swoje specjalne oferty przygotowali również Autoryzowani Sprzedawcy Węgla TAURON Wydobycie z województwa podkarpackiego.

Poprzez obecność na targach Spółka chce pokazać jak wiele zalet ma ogrzewanie węglowe oraz to, że węgiel jest jednym z najlepszych i jednocześnie najtańszych nośników energii spełniających normy ekologiczne. Poza prezentacją dotychczasowej oferty prezentowano także sieć handlową za pośrednictwem, której sprzedawany jest węgiel klientom finalnym w województwie podkarpackim.

Grafiki
Ustawienia plików cookies