19.07.2006

Z dniem 18 lipca 2006r. Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Południowego Koncernu Węglowego SA, złożył rezygnację z dotychczasowo pełnionej funkcji.

Grzegorz  Pawłaszek obejmie stanowisko Prezesa Zarządu Kompanii Węglowej SA.

Podjecie decyzji  o rezygnacji nie przyszło mi łatwo.  Południowy Koncern Węglowy to spółka, którą współtworzyłem od podstaw. Kierowanie Kompanią Węglową to duże wyzwanie, które zdecydowałem się podjąć. Przede mną mnóstwo pracy - powiedział Grzegorz Pawłaszek.

Południowym Koncernem Węglowym SA zarządzał będzie Andrzej Szymkiewicz, który 20 lipca został powołany na to stanowisko przez Zarząd Południowego Koncernu Energetycznego SA.

- Powołanie na Prezesa Południowego Koncernu Węglowego SA jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Dziękuję za okazane mi zaufanie. Zamierzam kontynuować dotychczasową strategię rozwoju firmy.  Dołożę wszelkich starań, by moja współpraca z Załogą oraz Związkami Zawodowymi była równie efektywna, jak dotychczas. Wierzę, że wspólny wysiłek i zaangażowanie przyczyni się do dalszego rozwoju naszej firmy - skomentował Andrzej Szymkiewicz, Prezes Zarządu Południowego Koncernu Węglowego SA.

Ustawienia plików cookies