14.05.2018

 

TAURON Wydobycie S.A. zaprasza 5 czerwca 2018 roku na „Dzień otwartych drzwi” w ramach cyklu spotkań  organizowanych przez Spółki Grupy TAURON, dla obecnych i potencjalnych kontrahentów oraz dostawców TAURON Wydobycie S.A.

„Dzień otwartych drzwi” odbędzie się 5 czerwca 2018 roku w godzinach 11:00-14:00 w Katowicach w Hotelu Angelo (Katowice ul. Sokolska 24). Celem konferencji jest przedstawienie kluczowych potrzeb zakupowych Spółki oraz budowanie zaufania i długotrwałych relacji biznesowych z rynkiem dostawców i kontrahentów. Ponadto w ramach konferencji przedstawione zostaną informacje o platformie zakupowej Grupy TAURON, procedurach zakupowych oraz najczęściej występujących nieprawidłowościach w składanych ofertach. Uczestnicy zostaną również zaproszeni do paneli dyskusyjnych z podziałem na kluczowe branże zakupowe.

Osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w terminie do 29.05.2018 roku na adres mailowy: planowanie@tauron-wydobycie.pl   Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel. 32 618 5398.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona -  decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w „Dniu otwartych drzwi” zostanie potwierdzony przez Organizatora na podstawie otrzymanego formularza.

Rejestracja w dniu spotkania w godzinach 10:00-11:00 w holu Hotelu Angelo.

Parking  jest bezpłatny.  

Serdecznie zapraszamy.

 

Załącznik Size
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 13.42 KB
Ustawienia plików cookies