23.04.2018

Firma TAURON Wydobycie rozpoczęła akcję promowania swoich ekogroszków biorąc udział w wiosennych imprezach targowych. W dniach od 22 do 25 marca w Targach Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD we Wrocławiu oraz od 6 do 8 kwietnia w Targach Expo Dom w Rzeszowie zaprezentowano najnowszą ofertę firmy.

Zarówno we Wrocławiu jak i Rzeszowie zaprezentowano ofertę produktową, w tym przede wszystkim nasze paliwa ekologiczne: TAURON Ekogroszek oraz Ekogroszek JARET plus.

We Wrocławiu prezentacja ekogroszków odbywała się we współpracy z firmą RAKOCZY – producentem kotłów na paliwa stałe. Na stoisku firmy RAKOCZY eksponowany był TAURON Ekogroszek. Odbywała się tam również prezentacja jego spalania w nowoczesnym kotle piątej klasy. W ciągu trwania imprezy targowej nasza firma zorganizowała dla potencjalnych klientów akcję rozdawania darmowych próbek węgla pod hasłem „Weź jeden worek i wypróbuj”. Ponadto TAURON Wydobycie był fundatorem dwóch palet ekogroszku w konkursie organizowanym w trakcie imprezy targowej.

W Rzeszowie, w hali widowiskowo-sportowej „Podpromie”, wiosenna edycja targów Expo Dom zgromadziła około 200 wystawców z branży budowlanej. Znaleźć tam można było producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, elementów wyposażenia wnętrz, firm deweloperskich, systemów ciepłowniczych i grzewczych, w tym także producentów kotłów węglowych. Tegoroczną edycję odwiedziło ponad 15 tysięcy zwiedzających. W trakcie wydarzenia uczestnicy targów i zaproszeni goście zapoznani zostali z ofertą konfekcjonowanego węgla pochodzącego w całości z Zakładów Górniczych TAURON Wydobycie. Obok nowej oferty sprzedaży ekogroszków przez sklep internetowy potencjalni klienci zapoznali się z ofertą naszych produktów sprzedawanych na składach węglowych przez Autoryzowanych Sprzedawców Węgla Spółki w rejonie Podkarpacia.

Wzmocnieniem obecności na targach była akcja promocyjno-reklamowa w lokalnej prasie i materiałach targowych gdzie można było znaleźć informacje o naszych promocjach oraz możliwościach zakupu produktów z naszej spółki. Niewątpliwie tak szeroka akcja informacyjna była bardzo pomocna dla odwiedzających nasze stoisko ludzi, będących na etapie planowania wyboru systemu grzewczego.

Ustawienia plików cookies