23.04.2014

W trakcie wiosennej edycji Targów Budownictwa i Instalacji pracownicy Pionu Handlowego TAURON Wydobycie S.A. prezentowali produkty na pięciu imprezach targowych na terenie południowej Polski. 

Skąd pomysł oraz dlaczego nasza Spółka od kilku lat z powodzeniem wystawia się na targach? Na nasze stoisko  zapraszamy gości do rozmów i dyskusji. Jest ono miejscem gdzie wielu klientów, a często także i fachowców z branży dzieli się z nami swoimi informacjami, spostrzeżeniami oraz uwagami o naszych produktach i ich dystrybucji. Są one bardzo cenne i pomocne w realizowaniu kolejnych działań związanych z prowadzeniem działalności handlowej, w tym też działań z zakresu promocji naszej autorskiej kampanii POLSKI WĘGIEL DLA CIEBIE. Organizatorzy targów doceniają nasz udział przyznając nagrody i wyróżnienia za najlepszy sposób prezentacji firmy oraz produktów.

Jednak by to wszystko osiągnąć nie wystarczy, aby na targach tylko zaistnieć. Po pierwsze: trzeba wybrać właściwe targi, następnie zamieścić w mass mediach reklamy informujące o naszej obecności, odpowiednio przygotować materiały informacyjne oraz prezentację produktów, wreszcie - wiedzieć, jak rozmawiać z klientami.

Przy wyborze lokalizacji imprezy targowej bierzemy pod uwagę zarówno miejsca, gdzie znajduje się nasza sieć handlowa, bo to także ją promujemy, ale także lokalizacje w Polsce gdzie nasze produkty nie są dostępne. Tam chcemy pozyskać nowych kontrahentów i rozbudowywać sieć dystrybucji.  Obecność na targach traktujemy, jako najlepsze miejsce do prezentacji i promocji swoich produktów szerokiej grupie potencjalnych i obecnych klientów w jednym miejscu i czasie – to właśnie dzięki targom mamy taką możliwość.

A liczby mówią same za siebie:

Nazwa targów

Szacunkowa liczba zwiedzających     

 XXI Targi Budownictwa w Łodzi

         14 000          

VII Targi Budowlane SIBEX w Sosnowcu

     7 000   

XIX Podkarpackie Targi Budownictwa EXPO DOM w Rzeszowie

13 000

XXVIII Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD w Wrocławiu

14 000

XXI Ogólnopolskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz DOM w Kielcach

20 000

 

Aby zobaczyć zdjęcia i materiały filmowe z targów zapraszamy na nasz firmowy profil na Facebooku pod adres
www.facebook.com/PolskiWegielDlaCiebie

(AT)

Załącznik Size
4_ Tagri -4.JPG 5.59 MB
4_ Targi -1DSC_0003.JPG 2.98 MB
4_ tARGI -2.JPG 3.54 MB
4_ tARGI -3.JPG 3 MB
Ustawienia plików cookies