21.04.2015

 

  Podczas XXII edycji Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkalnego i Wyposażenia Wnętrz  DOM, które odbyły się w dniach od 10 do 12 kwietnia br. w Kielcach stoisko TAURON Wydobycie nagrodzono  ZŁOTYM MEDALEM oraz Dyplomem za "oryginalny i nowoczesny styl prezentacji targowej”.

Wśród prezentujących się 300 wystawców stoisko TAURON Wydobycie,  przyciągało uwagę swoją niepowtarzalną barwą oraz bogatą ofertą. Pracownicy Departamentu Sprzedaży i Marketingu udzielali licznych informacji zainteresowanym na temat: oferty handlowej sortymentów węglowych w tym ekogroszku JARET PLUS®, paliwa do kotłów retortowych JARET®, oraz kampanii POLSKI WĘGIEL DLA CIEBIE. Rozdawano  gadżety z logo Spółki, drobne upominki oraz materiały promocyjne. Na targach promowali się także miejscowi przedstawiciele Sieci Handlowej TAURON Wydobycie – firmy: Nowek z Kielc oraz Węglobud z Piekoszowa, a także Katowicki Holding Węglowy.

XXII edycja targów była rekordowa tak pod względem liczby wystawców jak i powierzchni zajmowanych przez ekspozycje. Okres intensywnych poszukiwań tanich paliw dających ciepło w domu oraz nowych technologii w dziedzinie konstrukcji urządzeń grzewczych sprawiły, że zainteresowanie ofertą wystawców nowoczesnych kotłów automatycznych oraz paliw do nich było ogromne.

Już po pierwszym dniu targów podczas uroczystej gali ogłoszono zwycięzców konkursu Złoty Żuraw 2015 na najlepsze inwestycje w regionie oraz ZŁOTE i SREBRNE MEDALE za najlepsze produkty i prezentacje stoiska. To wspólne przedsięwzięcie Tygodnika „Echa Dnia”, Targów Kielce, portalu „Inwestycje Kielce pl” i Stowarzyszenia Kieleckie Inwestycje.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem dr Andrzeja Mochonia – prezesa Zarządu Targów Kielce oraz prof. dr hab. inż. Jerzego Piotrowskiego z Politechniki Świętokrzyskiej nagrodziła stoisko TAURON Wydobycie ZŁOTYM MEDALEM oraz Dyplomem za "oryginalny i nowoczesny styl prezentacji targowej". Medal został wręczony podczas gali, na którą zaproszono wszystkich wystawców.

Targom towarzyszyły konferencje, seminaria, spotkania z ekspertami i doradcami oraz mniej formalne spotkania wystawców ze zwiedzającymi. Organizator - Targi Kielce S.A. podał, iż w tym roku udział w targach wzięło 300 wystawców, apięć hal targów oraz tereny zewnętrzne odwiedziło ponad 20 tys. gości.

Targi DOM adresowane są do osób, które chcą zbudować lub zmienić wygląd domu  albo mieszkania. Wystawy są jednymi z największych tej branży w Polsce, oferującymi szeroką gamę elementów wyposażenia wnętrz, materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz instalacyjnych. Wystawa DOM to nie bez powodu jedno z ulubionych wydarzeń targowych mieszkańców Kielc i sąsiadujących regionów. Jest to miejsce, w którym zapoznać można się z pełną ofertą firm z branży budowlanej i instalacyjnej, porozmawiać z ekspertami oraz uzyskać wiele fachowych rad.

Na targach uruchomiony został punkt edukacji budownictwa ekologicznego. Każdy uzyskał tam odpowiedź ekspertów na pytania dotyczące m.in. korzyści budowy domu energooszczędnego lub pasywnego, kosztów wyboru technologii w porównaniu z tradycyjnymi, programu dopłat do kredytów oraz szczegółowych rozwiązań i technologii energooszczędnych. Projekt „Dom Energooszczędny – to się opłaca”, to ogólnopolska kampania edukacyjna Fundacji „Ziemia i Ludzie”.

 

 

Ustawienia plików cookies