07.05.2021

Tańsze ogrzewanie. Ruszyła nowa akcja.

Rabat w wysokości 40 zł do każdej tony węgla - ruszyła kolejna akcja promocyjna paliw węglowych z TAURON Wydobycie.

Wiosna to dobry czas na zabezpieczenie przez klientów indywidualnych paliwa z myślą o kolejnym sezonie grzewczym. Przy zakupie paliwa grzewczego warto pamiętać, że jego dobra jakość warunkuje efektywne ogrzewanie domu i ogranicza niską emisję. Produkcja paliw węglowych w TAURON Wydobycie podlega ciągłemu monitoringowi, a ich jakość kontrolowana jest w akredytowanym laboratorium.

W ramach rozpoczętej kampanii promocyjnej klienci indywidualni, którzy zakupią minimum dwie tony węgla z TAURONA - w tym ekogroszki - uzyskają rabat w wysokości 40 zł brutto do każdej tony węgla zakupionej w ramach promocji. 

Akcja promocyjna z rabatem kwotowym skierowana jest do klientów z województw małopolskiego i podkarpackiego. Są to rejony, w których węgiel z TAURON Wydobycie skutecznie konkuruje z produktami zarówno krajowych producentów, jak i z węglem importowanym.

W akcji, która trwa od 10 maja do 30 czerwca br., udział bierze siedmiu Autoryzowanych Sprzedawców Węgla TAURON Wydobycie i łącznie dwadzieścia składów węglowych.

Szczegóły w Regulaminie Promocji.

Baner

 

Autoryzowani Sprzedawcy
Załącznik Size
Regulamin promocji_Tanie ogrzewanie_.pdf 563.2 KB
Ustawienia plików cookies