07.03.2014

Pożegnanie emerytów z Zakładu Górniczego Sobieski zorganizowane przez  dział spraw osobowych ZG Sobieski odbyło się  31 stycznia br  w Sali Konferencyjno-Szkoleniowej przy ul. Krakowskiej.

Przybyło stu trzydziestu pięciu   zaproszonych emerytów wraz z osobą towarzyszącą.

Byli już pracownicy otrzymali  z rąk prezesa zarządu PKW SA Kazimierza Grzechnika  i dyrektora ds. pracy ZG Sobieski Piotra Lichoty  dyplomy z podziękowaniem za długoletnią pracę w przemyśle węglowym, oraz pamiątkowe portfele.

Dzisiaj  jest szczególny dzień. To czas pożegnania z koleżankami i kolegami, miejscem pracy, zwyczajem pozdrawiania się tradycyjnym Szczęść Boże. Jest to również dzień wielkiej radości i powinniście być dumni bo za sobą pozostawiacie piękną schedę: 

Przez lata nieustannie trwaliście na posterunku w ważnych i przełomowych momentach, uparcie prowadząc jaworznickie górnictwo ku postępowi i nowoczesności.

To dzięki takim ludziom jak Wy– silnym i niezłomnym - dzisiaj z dumą mówimy: przyszłość można oprzeć na węglu.

To dzięki Waszej wieloletniej pracy,Zakład Górniczy Sobieski jest zdolny do dalszej działalności,  zapewniając tym samym miejsca pracy dla kolejnych pokoleń młodych ludzi.

Za to wszystko,  w imieniu swoim oraz Dyrektora Technicznego Zakładu Górniczego Sobieski , bardzo Wam dziękuję.Życzę Wam zdrowia i pomyślności, wiele optymizmu oraz tego, abyście znaleźli w sobie siłę do realizacji marzeń, na które wcześniej zdawało się nigdy nie mieć czasu.” – powiedział w swoim wystąpieniu dyrektor Piotr Lichota .

 

Prezes zarządu PKW SA   wyraził wdzięczność, za długoletnią pracę , podkreślił wkład  obecnych emerytów w rozwój firmy  i złożył życzenia dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz  spełnienia marzeń.                                                                   

                                                                                                                        ZM

Grafiki
Ustawienia plików cookies