20.08.2018

Dzień Energetyka jest co roku dostojnie obchodzony przez pracowników firm zajmujących się produkcją energii elektrycznej i współpracujących oraz współdziałających na rynku przemysłu w naszym kraju i regionie.

Zawartość strony

Z tej to okazji  Orkiestra Dęta TAURON Wytwarzanie dała koncerty dla różnych firm i instytucji. 

W Jaworznie około godziny 9.00 muzycy pod batutą Pana Tadeusza Stańczyka zagrali przed Urzędem Miejskim w Jaworznie, a następnie o 10.00 w zespole pałacowo – parkowym, w obrębie siedziby Zarządu TAURON Wydobycie.

Po wysłuchaniu marszowych utworów przyszedł czas na powitanie Prezesa Zarządu, Pana Zdzisława Filipa i wiceprezesa d.s technicznych Pana Andrzeja Okonia.

Wyrazy szacunku i życzenia owocnego zarządzania firmą złożył dyrygent orkiestry, po czym nastąpiła wymiana serdeczności.

Głos zabrał Prezes Zdzisław Filip, który wyraził swoją satysfakcję z powodu corocznych spotkań w ramach Dnia Energetyka. Dowodzą one ścisłej współpracy i nierozerwalności działań na rzecz dobra obu firm oraz całego społeczeństwa i polskiej gospodarki.

Symboliczne upominki wręczone przez Zarząd TAURON Wydobycie były miłym rozpoczęciem dnia, po czym orkiestra odegrała jeszcze kilka okolicznościowych utworów i udała się w kolejne miejsca aby ogłaszać nadchodzące Święto Energetyka.

Film wideo
Video file
Ustawienia plików cookies