11.03.2016

Informacją „Płyniemy z Polskim Węglem do Łodzi” Biuro Marketingu i Reklamy poprzedziło obecność na XXIII Targach INTERBUD w Łodzi.

Drugie co do wielkości w Polsce targi branży budowlanej odbywały się w dniach od 4 do 6 marca w łódzkim centrum wystawienniczym Expo Łódź przy Alei Politechniki 4. Pojawiło się na nich 260 wystawców. Impreza cieszyła się bardzo dużym powodzeniem i zgodnie z przewidywaniami organizatorów najwięcej zwiedzających pojawiło się w czasie weekendu.

Firmy, obecne na targach, na swoich stoiskach prezentowały pełną gamę produktów oraz nowoczesnych rozwiązań z zakresu budownictwa. Dużym ułatwieniem dla zwiedzających było pogrupowanie stoisk w tzw. salonach tematycznych, w których umieszczano firmy specjalizujące się w danej dziedzinie. Należy przyznać, iż organizacja imprezy była bardzo dobra co przełożyło się na dużą ilość zwiedzających.

Sporym zainteresowaniem cieszyły się stoiska, na których prezentowano kotły grzewcze, gdzie można było porozmawiać z fachowcami oraz otrzymać cenne rady. Świadczy to o tym, że jest to cały czas najpopularniejsza forma ogrzewania w Polsce. Zwiedzający chętnie odwiedzali także stoisko TAURON Wydobycie S.A., na którym pracownicy Departamentu Sprzedaży i Marketingu zaprezentowali pełną gamę produktów - między innymi ekogroszek JARET PLUS® oraz paliwo do kotłów retortowych JARET®.

Poprzez obecność na targach Spółka chce pokazać ludziom jak wiele zalet ma ogrzewanie węglowe oraz to, że węgiel jest jednym z najlepszych    i jednocześnie najtańszych nośników energii. Po za promocją kampanii „Polski węgiel dla Ciebie” prezentowano także Sieć Handlową za pośrednictwem, której sprzedawane są sortymenty klientom finalnym w województwie łódzkim.

Duża ilość zwiedzających oraz pozytywne opinie wystawców pozwalają stwierdzić, że XXIII Targi INTERBUD były udaną imprezą. Warto było je odwiedzić, aby zapoznać się z nowinkami z zakresu budownictwa oraz by uzyskać cenne rady od fachowców, tym bardziej, że nadchodząca wiosna jest doskonałym czasem na zakup węgla w najniższych cenach.

Załącznik Size
DSC_0025.JPG 2.9 MB
DSC_0026.JPG 2.94 MB
DSC_0034.JPG 3.55 MB
DSC_0051.JPG 2.95 MB
DSC_0062.JPG 3.26 MB
grafika_promujaca.jpg 140.5 KB
Ustawienia plików cookies