14.05.2020

Rabat w wysokości 40,00 zł brutto do każdej tony węgla - ruszyła kolejna akcja promocyjna paliw węglowych z TAURON Wydobycie.

Wiosna to dla klientów idealny okres na zakupy węgla z myślą o kolejnym sezonie grzewczym. Przy zakupie paliwa warto pamiętać, że jego dobra jakość zapewnia efektywne i proekologiczne ogrzewanie domu. Produkcja paliw węglowych w TAURON Wydobycie podlega ciągłemu monitoringowi, a ich jakość kontrolowana jest w akredytowanym laboratorium.

W ramach rozpoczętej kampanii promocyjnej klienci indywidualni, którzy zakupią minimum dwie tony węgla z TAURONA - w tym ekogroszki - uzyskają rabat w wysokości 40,00 zł brutto do każdej tony węgla zakupionej w ramach promocji. Akcja promocyjna z rabatem kwotowym kierowana jest do klientów z okolic Wałbrzycha i Podkarpacia. Są to rejony, gdzie węgiel z TAURON Wydobycie skutecznie konkuruje z produktami zarówno krajowych producentów, jak i z węglem importowanym.

W akcji udział bierze pięciu partnerów handlowych TAURON Wydobycie i łącznie trzynaście składów węglowych. Szczegóły w Regulaminie Promocji.

 

Ustawienia plików cookies