23.02.2024

Południowy Koncern Węglowy S.A., ogłosił właśnie znaczącą obniżkę cen węgla, co stanowi bardzo dobrą wiadomość dla klientów. To idealny  moment, by kupić opał na następny sezon grzewczy, gdyż ceny są teraz bardzo atrakcyjne. Co dokładnie się zmieniło?

Spółka obniżyła ceny całości oferowanego węgla przeznaczonego dla gospodarstw domowych, w tym również ekogroszków, średnio o około 20 %, co oznacza nawet ponad 250 zł oszczędności na jednej tonie. Tak poszukiwany na rynku węgiel w sortymentach grubych (kostka, kostka II i orzech) jest teraz dostępny w bardzo konkurencyjnych cenach  i co istotne można go kupić bez żadnych ograniczeń i problemów. Paliwa dostępne są w sprzedaży luzem oraz w przypadku ekogroszków także jako produkt konfekcjonowany.

Wprowadzona sezonowa obniżka ma na celu zachęcenie klientów do zakupów węgla u progu zbliżającej się wiosny z przeznaczeniem już na kolejny sezon grzewczy. Jak wiadomo, problemy z dostępnością węgla na rynku, przynajmniej na razie są już za nami, ale możliwość zaopatrzenia się w polski węgiel od producenta,  gwarantowanej jakości i w najniższej cenie, jest doskonałą okazją do zrobienia takich zapasów. Nowe ceny są teraz na poziomie zbliżonym do tych sprzed 2 lat i obowiązują zarówno w  Punktach Obsługi Klienta Zakładów Górniczych spółki zlokalizowanych w Jaworznie, Libiążu i Brzeszczach jak i w sklepie internetowym Południowego Koncernu Węglowego. Promocja trwa od 23 lutego br. w Punktach Obsługi Klienta, natomiast w sklepie internetowym od 26 lutego. 

Dobra jakość węgla

Paliwa produkowane są wyłącznie z polskiego węgla, wydobywanego w Zakładach Górniczych Południowego Koncernu Węglowego S.A. Warto podkreślić, że spółka prowadzi proces kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji, dzięki czemu na rynek trafia produkt o gwarantowanych parametrach

Grafiki
Ustawienia plików cookies