02.08.2019

Ekologiczne nowości online dla przedsiębiorców
Rośnie sprzedaż internetowa produktów grzewczych oferowanych w sklepie TAURON Wydobycie. Wysokiej jakości paliwo ekologiczne jest teraz dostępne również w sprzedaży online dla małych i średnich przedsiębiorstw.

TAURON Wydobycie rozszerza segmenty sprzedaży ekogroszków w kanale internetowym. W lipcu sklep internetowy - https://tauron.pl/ekogroszek, po okresie przygotowań oraz prac organizacyjnych i informatycznych, umożliwia dokonywanie zakupów przez firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Do tej pory klientami sklepu, uruchomionego w sierpniu 2017 roku,  mogli być wyłącznie nabywcy indywidualni, dokonujący zakupów na potrzeby ogrzewnictwa mieszkaniowego. Przystosowanie funkcjonalności sklepu i systemu sprzedażowego  do obsługi firm wynika ze strategii zwiększania sprzedaży konfekcjonowanych ekogroszków marki TAURON i licznych pytań w sprawie możliwości zakupu, zgłaszanych przez właścicieli firm z tego sektora.

 Stawiamy na produkty dostosowane do potrzeb naszych klientów, w trosce o ich komfort i bezpieczeństwoSukcesywnie rozwijamy działania proklienckie przy wykorzystaniu nowoczesnych kanałów sprzedaży i obsługi. Dużym zainteresowaniem cieszą się organizowane przez nas promocje zakupowe, dzięki którym  obserwujemy rosnący trend sprzedaży ekogroszków oraz wzrost liczby klientów, których obecnie mamyjuż blisko 18 tys. – mówi Jacek Pytel, wiceprezes zarządu TAURON Wydobycie.

Klientom biznesowym oferowane są w sklepie dodatkowe usługi, takie jak Serwisant Węglowy 24 -  serwis instalacji grzewczej oraz Gwarancja Korzystnej Ceny, czyli rabat na przyszłe zakupy.

Paliwa ekologiczne TAURON Ekogroszek i Ekogroszek JARET plus® dostępne są wraz z usługą kurierską lub z możliwością odbioru własnego w punkcie sprzedaży, zlokalizowanym w Jaworznie. Węgiel oferowany jest na paletach 800 kg zawierających 40 worków 20 kg.

Uruchomienie sprzedaży do sektora małych i średnich przedsiębiorstw jest elementem działań związanych z rozwojem sprzedaży ekogroszków, która od początku realizowana jest wspólnie przez TAURON Wydobycie S.A. i TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.

Oferta handlowa skierowana jest do przedsiębiorców z całej Polski

Grafiki
Film wideo
Video file
Ustawienia plików cookies