15.04.2016

Stoisko TAURON Wydobycie  zdobyło wyróżnienie za „oryginalny i  nowoczesny styl prezentacji targowej" podczas XXIII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkalnego i Wyposażenia Wnętrz  DOM, które odbyły się w dniach od 8 do 10 kwietnia br. w Kielcach.

Dyplom został wręczony podczas uroczystej gali, na którą zaproszono wszystkich wystawców. To już trzecia nagroda przyznana Spółce  w historii udziału w tej imprezie targowej.

Wśród prezentujących się 250 wystawców nie mogło zabraknąć stoiska TAURON Wydobycie, które  przyciągało uwagę, swoją bogatą ofertą paliw węglowych z Zakładów Górniczych: Sobieski, Janina oraz Brzeszcze.

Pracownicy Departamentu Sprzedaży i Marketingu udzielali licznych informacji zainteresowanym na temat: oferty handlowej sortymentów węglowych w tym ekogroszku JARET PLUS®, paliwa do kotłów retortowych JARET®, oraz kampanii POLSKI WĘGIEL DLA CIEBIE. Rozdanych zostało tysiące materiałów promocyjnych oraz drobnych upominków. Udział Spółki w Targach DOM ma szczególne znaczenie ze względu na fakt, iż województwo świętokrzyskie należy do obszarów gdzie dystrybuowane są znaczne ilości węgla pochodzącego z TAURON Wydobycie

Targi DOM adresowane są do osób, które chcą zbudować lub zmienić wygląd domu lub mieszkania. Wystawy są jednymi z największych tej branży w Polsce, oferującymi szeroką gamę elementów wyposażenia wnętrz, materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz instalacyjnych. Wystawa DOM to nie bez powodu jedno z ulubionych wydarzeń targowych mieszkańców Kielc i sąsiadujących regionów. Jest to miejsce, w którym zapoznać można się z pełną ofertą firm z branży budowlanej i instalacyjnej porozmawiać z ekspertami oraz uzyskać wiele fachowych rad.

Na targach znajdował się punkt edukacji budownictwa ekologicznego. Każdy zainteresowany mógł uzyskać tam odpowiedź ekspertów na pytania dotyczące m.in. korzyści budowy domu energooszczędnego lub pasywnego, kosztów wyboru technologii w porównaniu
z tradycyjnymi, programu dopłat do kredytów oraz szczegółowych rozwiązań i technologii energooszczędnych. Projekt „Dom Energooszczędny – to się opłaca”, to ogólnopolska kampania edukacyjna Fundacji „Ziemia i Ludzie”.

Blisko 20 tysięcy zwiedzających przybyło na targi. Od kilku lat widać wyraźny rozwój kieleckich targów, a ich poprzednie edycje pokazały, ogromny potencjał oraz możliwość dotarcia do znaczącej liczby ludzi nie tylko z województwa świętokrzyskiego.

XXIII edycja targów była rekordowa tak pod względem liczby wystawców jak i powierzchni zajmowanych przez ekspozycje. Okres intensywnych poszukiwań tanich paliw dających ciepło w domu oraz nowych technologii w dziedzinie konstrukcji urządzeń grzewczych sprawiły, że zainteresowanie ofertą wystawców nowoczesnych kotłów automatycznych oraz paliw do nich było znaczące.

Targom towarzyszyły konferencje, seminaria, spotkania z ekspertami i doradcami oraz mniej formalne spotkania wystawców ze zwiedzającymi.

Załącznik Size
DSC_0017.JPG 2.98 MB
DSC_0029.JPG 3.41 MB
skan__2016-04-12_08-29-27-261_0001.pdf 81.01 KB
Grafiki
Ustawienia plików cookies